MENU
Jesteś tutaj: Oferta Budowa Grot Solnych Nowoczesna Grota Solna

Jak wykonujemy grotę solną?

Tworzymy niezwykłe miejsce, przyozdobione walorami zdrowotnymi i przyjemnymi dla każdego Organizmu. Solne wnętrze i jej projektowanie pochłania nas całkowicie – sprawia radość, kreuje nowe doświadczenia. Od czego zaczynamy? Aby móc zbudować tego typu pomieszczenie, potrzebujemy określonego metrażu powierzchni domowej. Optymalna wielkość dla naturalnej jaskini rozpoczyna się od 5 m2, a kończy nawet na 100 m2. Wiele osób pomija ten aspekt, niemniej jednak ważna jest również wysokość danego pomieszczenia – minimalny wymóg to od 200cm. Preferowana lokalizacja dla grot to piwnica domu lub parter z dokładnie wyodrębnioną strefą.

 

Projektowanie groty solnej

Skoro znamy już wymogi, jakie powinien spełniać dom, aby móc zaaranżować zdrowotne pomieszczenie, przejdźmy do etapu projektowania groty solnej. Etap wstępny obejmuje opracowanie projektu pomieszczenia – tu kluczem do osiągnięcia złotego środka jest wysłuchanie potrzeb Klientów. Konsultacja z przyszłym użytkownikiem solnego wnętrza jest istotna na każdym kroku, i to ten etap należy do najważniejszych.

 

Budowa groty solnej

Po dokładnym i skrupulatnym przygotowaniu projektu, nadszedł czas na zadanie – Grota solna i jej budowa. Przygotowujemy wewnętrzną elektryczną wentylację i klimatyzację. Następnie budujemy i montujemy ściany nośne, wykonane z kruchów solnych i cegieł solnych (to właśnie im zawdzięczamy powstawanie specyficznego mikroklimatu). Instalujemy oświetlenie oraz urządzenia inhalacyjne, które zostały omówione podczas tworzenia projektu. Jako profesjonaliści w tej dziedzinie służymy również radą i pomocą nie tylko w zakresie budowy groty, ale i korzystania z naturalnej jaskini.

Dla kogo kierujemy usługi budowy groty solnej?

Nasze groty solne proponujemy każdemu, kto świadomie chce stworzyć we wnętrzu korzystny klimat i poprawić kondycję i zdrowie mieszkańców, użytkowników czy swoich klientów. Nasze groty solne budujemy na obszarze całej Polski i obsługujemy inwestorów prywatnych budujących swoje groty w domach, ale także hotele, pensjonaty, salony SPA, sanatoria. Jeżeli pragniesz stwożyć profesjonalne, estetyczne i ekskluzywne wnętrze z naciskiem na poprawę zdrowia, nasza usługa budowy groty solnej z pewnością spotka się z Twoim zainteresowaniem.

 

Zapraszamy do kontaktu!

   

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl