MENU
Jesteś tutaj: Dostawa Realizacje Płatności Cena Mini Tężni Solankowej

Cena Mini Tężni Solankowej

Mini tężnia solankowa w korzystnej cenie

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających użytkowników, w naszej ofercie znajduje się mini Tężnia Solankowa. Jej atrakcyjna cena to tylko kolejny, aczkolwiek pozytywny „skutek uboczny” całej inwestycji. Dopasowując się do oczekiwań Klientów, tworzymy wyjątkowe Solne Wnętrza, które kuszą niezwykłymi właściwościami leczniczymi. Ich całe spektrum skutecznie przyciąga kolejnych miłośników zdrowego trybu życia.

 

Mini tężnia solankowa – cena

 

Cena tężni solankowej jest oczywiście uzależniona od jej rozmiarów i kształtów. Jeśli główną rolę odgrywa czas skonstruowania drewnianej budowli, zachęcamy do przesłania następujących informacji – długość i wysokość ściany na której ma zostać zamontowana tężnia oraz wymiary pomieszczenia. W odpowiedzi zawrzemy dokładną wycenę urządzenia, które już wkrótce będzie mogło zagościć w domowych przestrzeniach. Lecznicze walory tężni zostały ukryte w wysokiej jakości materiałach, wykorzystanych do kreacji miejsca przeznaczonego do wypoczynku i regeneracji zmęczonego organizmu.

 

Jako specjaliści w projektowaniu i budowaniu tego typu miejsc, zwracamy uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Detale składają się bowiem w jedną, spójną konstrukcję, dlatego liczy się dla nas fakt, ich prawidłowego współgrania między sobą. Do stworzenia tężni solankowej wykorzystujemy dwa rodzaje drewna – świerkowego lub buku (rodzaj dopasowywany do preferencji użytkowników). Jako, że jest to budowla z wieloletnią tradycją (stawiana od XVII wieku), do jej stworzenia wybieramy najbardziej ponadczasowe, a co za tym idzie również pełne doświadczenia rozwiązania.

   

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl