MENU
Jesteś tutaj: Oferta Tężnia Solankowa

Tężnia Solankowa

Tężnia solankowa to urządzenie, które znalazło wielu zwolenników w salonach kosmetycznych, hotelach ze strefą SPA i Wellness. Aktualnie odnalazło się również w domowej przestrzeni, przedszkolach, restauracjach - to trend, który przyozdobiony jest w wiele walorów odpowiednich dla ludzkiego Organizmu. Urządzenie to bowiem odpowiedzialne jest za stwarzanie leczniczego i co najważniejsze naturalnego mikroklimatu, w którym możliwe jest przeprowadzenie inhalacji solankowych. Jako doświadczony i zaufany producent, proponujemy naszym Klientom tężnie solankowe, które przybierają postać drewnianej budowli, wykonanej z buku lub świerku i wyposażonej w specjalistyczną pompę. Element ten ma za zadanie rozprowadzić solankę po specjalnych wiciach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających użytkowników, w naszej ofercie znajduje się mini Tężnia Solankowa. Jej atrakcyjna cena to tylko kolejny, aczkolwiek pozytywny „skutek uboczny” całej inwestycji. Dopasowując się do oczekiwań Klientów, tworzymy wyjątkowe Solne Wnętrza, które kuszą niezwykłymi właściwościami leczniczymi. Ich całe spektrum skutecznie przyciąga kolejnych miłośników zdrowego trybu życia.

Mini tężnia solankowa

Dlaczego coraz częściej tężnie odnajdują się w domu? Jako producent, wiemy, że nasi Klienci doceniają styl i komfort tego typu urządzeń. Oszczędzają czas i pieniądze – to inwestycja w Zdrowie, które jest bezcenne dla każdego z nas. Co więcej, a o tej cesze zapomina się, tężnia skutecznie nawilża pomieszczenia – to przydatne szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy powietrze jest wręcz przesuszone.

Mini tężnia w domu okazuje się niezbędnym elementem przestrzeni. Powietrze, które powstaje w wyniku naturalnych ruchów wokół urządzenia, przyozdobione jest w wiele cennych mikroelementów – brom, jod, magnez, sód, potas i żelazo. Następnie cząsteczki te poprzez błony śluzowe układu oddechowego oraz samą skórę przenikają do Organizmu. Zalety lecznicze, wytwarzanego mikroklimatu, porównywane są przez specjalistów do spaceru nad brzegiem morza. Nic więc dziwnego, że domowa tężnia polecana jest osobom, które borykają się z chorobami układu oddechowego. Działanie urządzenia wzmacnia również system odpornościowy.

Mini tężnia solankowa – cena

Cena tężni solankowej jest oczywiście uzależniona od jej rozmiarów i kształtów. Jeśli główną rolę odgrywa czas skonstruowania drewnianej budowli, zachęcamy do przesłania następujących informacji – długość i wysokość ściany na której ma zostać zamontowana tężnia oraz wymiary pomieszczenia. W odpowiedzi zawrzemy dokładną wycenę urządzenia, które już wkrótce będzie mogło zagościć w domowych przestrzeniach. Lecznicze walory tężni zostały ukryte w wysokiej jakości materiałach, wykorzystanych do kreacji miejsca przeznaczonego do wypoczynku i regeneracji zmęczonego organizmu.

Tężnia solankowa – wybierz sprawdzonego producenta

 Tężnia Solankowa jako budowla, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród osób dbających o zdrowy tryb życia. Miejsce to jest odpowiednie dla alergików, osób, u których stwierdzono nerwicę, rozedmę płuc, zapalenie zatok i nadciśnienie tętnicze. Zbawiennie wpływa na samopoczucie. Dlatego też zalecana jest osobom, które w ciągu dnia narażone są na sytuacje, w których stres wysuwa się na plan pierwszy.

Tężnie solankowe. Zapraszamy do złożenia zamówienia!

Jako specjaliści w projektowaniu i budowaniu tego typu miejsc, zwracamy uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Detale składają się bowiem w jedną, spójną konstrukcję, dlatego liczy się dla nas fakt, ich prawidłowego współgrania między sobą. Do stworzenia tężni solankowej wykorzystujemy dwa rodzaje drewna – świerkowego lub buku (rodzaj dopasowywany do preferencji użytkowników). Jako, że jest to budowla z wieloletnią tradycją (stawiana od XVII wieku), do jej stworzenia wybieramy najbardziej ponadczasowe, a co za tym idzie również pełne doświadczenia rozwiązania.

Tężnia to nie tylko efektywne urządzenie, które kusi leczniczymi walorami. To także wyjątkowy element aranżacyjny – raczy on gusta najbardziej wymagających estetów i minimalistów. Urządzenie to bowiem dopasowujemy do aktualnie obowiązujących trendów, ale również indywidualnego gustu użytkownika.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl