MENU
Jesteś tutaj: Quantec Kontakt

Kontakt

Terapie Alternatywne

SHANTI

https://shanti-quantec.pl/

+48 537 222 177

terapie.shanti@interia.pl

Alior Bank

22 2490 0005 0000 4004 3944 1364

Kontakt telefoniczny:

+48 537 222 177


Analiza Quantec nie jest badaniem laboratoryjnym i specjalistycznym badaniem medycznym. Terapia Quantec nie jest leczeniem medycznym. Terapeuta nie jest specjalistą w dziedzinie medycyny tradycyjnej, nie udziela konsultacji medycznej. Poprawa samopoczucia i stanu zdrowia przy zastosowaniu terapii Quantec  może przyczyniać się do zmniejszenia/zmiany/wykluczenia środków farmakologicznych. Zmiany w dawkowaniu leków farmakologicznych i przebiegu leczenia medycznego powinny odbywać się pod opieką lekarza prowadzącego. Nie należy bagatelizować wytycznych związanych z podjętym leczeniem medycznym.

Urządzenia w rozumieniu Ustawy z Dnia 20 Maja 2010 r. o Wyrobach Medycznych DZ.U.NR.107 Poz. 679 A z późniejszymi zmianami nie są urządzeniami medycznymi. Urządzenia te są urządzeniami analityczno-pomiarowymi i mogą być używane na własną odpowiedzialność obsługującego, a Dystrybutor i Producenci nie ponoszą odpowiedzialności za efekty testów i terapii. Test urządzeniem nie zastępuje badania lekarskiego. Zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem.

Produkty zakupione w sklepie SHANTI nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Informacje na  tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i nie zastępują porad medycznych, diagnozy ani leczenia. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących Twoich osobistych potrzeb, skontaktuj się z wykwalifikowanym lekarzem.

       

                 

DziennikZachodni.pl

LekarzNaturalny.pl

KurierMiejski.com.pl

Twojcel.eu

Vedaz.pro

  

 

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl