MENU
Jesteś tutaj: Quantec Świadectwa

Świadectwa

Na początku kuracji byłam sceptycznie nastawiona, ale już w pierwszym cyklu poczułam, że jestem inna. W tamtym momencie miałam pewne problemy, które w innym czasie byłabym przez nie zdesperowana i zfrustrowana, ale dzięki terapii wibracyjnej byłam bardzo spokojna, radząc sobie z nimi i rozwiązując je. Właściwie zacząłam dobrze sypiać, czułam, że mam więcej chęci i siły.

Zmieniłam się, czuję, że jestem zupełnie inna, inną osobą po wykonaniu zabiegu wibracyjnego z Quantec. Jestem szczęśliwa. Dzięki! 

-

Rezultaty były zauważalne już w pierwszych dniach, chociaż rozumiem, że natura nie robi skoków. Tak jak całe życie poświęcamy na formowanie patologicznych procesów wraz z ich konsekwencjami, tak musimy ugiąć się przed czasem, aby otrzymać zamierzone przez nas i oferowane przez Quantec korzyści terapeutyczne.

-

Minęło 7 dni od rozpoczęcia terapii wibracyjnej z Quantec i jestem szczęśliwszy, wyrównany emocjonalnie i psychicznie. Mój umysł zmniejsza częstotliwość pobudzenia i czuję się pewniej i odważniej w swoich zachowaniach. Jestem usatysfakcjonowany!

-

Proces Quantec skłonił mnie do refleksji, przeglądu siebie, ponownego odwiedzenia moich zapomnianych snów, ponownego zjednoczenia się z moją duszą.

Przebudzenie do nowego, odrodzenie do pełni życia bez więzów ograniczających przekonań  , które są nam narzucane.

-

Quantec był i jest dla mnie „narzędziem” przejrzystości. Jakbym miał odpowiedzi, które wcześniej budziły wątpliwości.

Sytuacje, które wyglądały jak problemy, zamieniały się w możliwości. Nawet jeśli nie
dzieją się zgodnie z oczekiwaniami, to widzę, że tak było lepiej.

Kolejną różnicą jest możliwość łatwiejszego skupienia się na konkretnym temacie.

Oprócz rzeczy, które „wpadają nam w ręce” bez zrozumienia, skąd się biorą.

Bardzo pomaga utrzymać wibracje i dostroić się do moich celów i celu w życiu.

-

Zaobserwowałem w środowisku pracy, że Quantec wpływa na uczucia osób zarządzających. Jeśli chodzi o relacje, to, co utknęło, zaczyna przeszkadzać.

A ludzie wydobywają to, czego nie byli świadomi… albo to się rozwiązuje, albo trwa… albo się łamie….

Na początku kuracji wydaje się być duże zamieszanie, jak na wzburzonym morzu.

A potem nadchodzą fale zmian, przynoszące chwilową niestabilność, ale nową falę w związkach. Wdzięczny.

-

Terapia wibracyjna z Quantec doprowadziła mój umysł do przełamania blokad, które uniemożliwiały mi pełną wolność.

Dziś czuję się całkowicie zestrojony z Wszechświatem.
„Odrodzenie” do życia wolnego i bez granic rozpoczęło się od Beaty Dróżdż i wszystkim twórcom tego wspaniałego narzędzia.
Dziękuję Ci!

-

Terapia Quantec pomogła mi zmienić moje życie w niesamowity sposób. Kurację rozpoczęłam w momencie, gdy bardzo potrzebowałam wsparcia emocjonalnego, był to bardzo trudny moment w moim życiu, kiedy miałam nagłą rozłąkę i byłam w bardzo trudnej sytuacji duchowej.

Kiedy rozpoczęłam terapię, wraz z innymi aspektami, nad którymi prosiłam, abym popracowała, poczułam przypływ dobrego samopoczucia i nieustanne pozytywne myśli, które zalewały mój umysł, ciało i duszę, prowadząc mnie do pewności nieograniczonej władzy nad moim życiem , moje zdrowie znacznie się poprawiło, przechodząc od osoby otyłej do zdrowej wagi w ciągu zaledwie 4 miesięcy!

https://shanti-quantec.pl/

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl