MENU
Jesteś tutaj: Kwantowe Pomieszczenia Pola morfogenetyczne

Pola morfogenetyczne i ich rzeczywistość

Wszystko wokół Ciebie odzwierciedla osobę, którą byłeś do tej pory. Podstawa konstrukcji naszych wyników, czyli życia, którym żyjemy dzisiaj, tu i teraz, dotyczy w zasadzie dwóch słów: Myśli i Uczucia. I to właśnie wyjaśnia Morfogenetyka, a raczej Pola Morfogenetyczne.

Nasza wibracja składa się z POWTARZALNYCH nawykowych wzorców myśli i uczuć, jak również z nagromadzenia naszych osobistych doświadczeń. Wszystko to razem odciska cechy na osobistych polach morfogenetycznych, które są odpowiedzialne za definiowanie naszej rzeczywistości.

Słowo morfogenetyka jest definiowane przez pamięć kształtu. Jaki kształt? Forma Stworzenia lub nawet, jak powstają organizmy biologiczne. W takim samym sensie jak kwiaty zawsze mają ten sam wzór. Bądź zachowania i relacje żywych istot jako całości.

Pola morfogenetyczne to pole informacji zawierające pamięć.

Wspomnienia te pozostają zarówno w nieświadomości osobistej, jak i w nieświadomości rodzinnej. W ten sposób wyjaśniamy pokolenia udanych, szczęśliwych i bogatych rodzin. Jednak jest to ta sama pamięć, a raczej to samo pochodzenie, Pola Morfogenetyczne, gdy obserwuje się pokolenia zbankrutowanych rodzin.

Wygląda to nawet jak „kara lub przekleństwo” nałożone na całą rodzinę. Niestety mamy przykłady pokoleń rodzin uzależnionych od narkotyków czy alkoholu lub rodziny, w których jest wielu członków z problemami finansowymi, w których nikt nie odnosi sukcesów i nie prosperuje. Nawet rodziny z historią nieudanych związków miłosnych, z separacjami i rozwodami.

Jaki wzór obserwuje się w ludziach i rodzinach na przestrzeni pokoleń?

Mam na myśli wzorce, których nie widzimy w kodzie genetycznym – DNA, ale które widzimy, że powtarzają się przez całe życie człowieka. Przykładami są te wymienione powyżej; wzorzec sukcesu, a także wzorzec uzależnienia od alkoholu.

Co to za pamięć lub standard? Ta informacja nie jest przechowywana w DNA, ale w Polach Morfogenetycznych, które nie są materialne, ale energetyczne pole informacji, które działa jak pamięć nawyków. Pola morfogenetyczne otaczają materię. Mianowicie informacja i nawyk.

Pole Morfogenetyczne przekazuje informacje z powodu nawyku.

Ten wzorzec postępowania nie znajduje się w genach, w DNA, ale w nieświadomej pamięci rodzinnej, czyli w Polu Morfogenetycznym. Jednak te pola morfogenetyczne nie są deterministyczne, ale pozwalają na większe otwarcie pola prawdopodobieństwa w tym aspekcie.

Wracając do pytania, które zadałam powyżej – Czy jesteś zadowolony ze swojego życia? Jeśli nie, naucz się rekonfigurować swoje Pola Morfogenetyczne, a przede wszystkim zmień swoje nawyki. Oprzyj swoje życie na porządku Miłości, Zdrowia i Pełni.

Warto też pamiętać, że wszystkie te informacje dzieją się w naszej Nieświadomości, co utrudnia zrozumienie błędów i zmianę. Wspomnieliśmy już, że w naszej nieświadomości stanowi ona około 97% pojemności naszego mózgu, czyli śpimy prawie całą dobę. Wykonujemy zadania bez Zgody Po Naszej Racjonalnej lub Świadomej Stronie.

Dlatego łatwo zrozumieć, że Nieświadomość robi z nami, co chce, jeśli nie weźmiemy w ręce „wodzy”, jeśli można tak powiedzieć, naszego życia.

Rozumiemy, że musimy zmienić nasze:

  • Myśli
  • Uczucia
  • I nawyki

I w ten sposób zmieniamy nasze Pola Morfogenetyczne, a co za tym idzie naszą rzeczywistość. Wydaje się to trudne? Co powiesz na wykorzystanie technologii jako sprzymierzeńca?


Czy znasz Terapię Kwantową Quantec?

Wyobraź sobie urządzenie zdolne nie tylko odczytywać informacje zawarte w Twoich Polach Morfogenetycznych, ale także emitować na odległość częstotliwość harmonii i kasować tę bolesną informację zawartą w Tobie.

 Poznaj Quantec.

Terapia Kwantowa Quantec to technologiczna alternatywa dla diagnozy i leczenia dysharmonii fizycznych, psychicznych, emocjonalnych i duchowych. Jest w stanie zidentyfikować niedopasowania ciała, myśli i emocji za pomocą skanera mierzącego pole wibracyjne. Za pomocą częstotliwości koryguje zidentyfikowane przez skaner wzorce nierównowagi w matrycy problemu, czyli w umyśle. W ten sposób przywraca harmonię, spokój, zdrowie i dobre samopoczucie.

Jestem Beata Dróżdż, dziękuję za dotychczasowe towarzystwo i zapraszam do wyruszenia w tę podróż w poszukiwaniu spełnionego życia! Proszę o odwiedzanie strony https://shanti-quantec.pl/ i portali społecznościowych oraz subskrypcję kanału, a tym samym o pomoc w szerzeniu i dzieleniu się zdrowiem integralnym.

Beata Dróżdż

Zdrowie w sposób INTEGRALNY charakteryzuje się idealną równowagą pomiędzy UMYSŁEM a CIAŁEM. Szukam pełnego i zdrowego życia jako inspiracji i osobistego celu. Bioenergoterapeuta , Mistrz Reiki i Naturopata. Możesz śledzić mnie na stronie internetowej: https://shanti-quantec.pl/ Lub skontaktować się ze mną przez WhatsApp +48 537222177 - e-mail:terapie.shanti@interia.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl