MENU
Jesteś tutaj: Kwantowe Pomieszczenia Promieniowanie - jak się chronić?

Promieniowanie - jak się chronić?

Niebezpieczeństwo promieniowania elektromagnetycznego

Promieniowanie elektromagnetyczne jest cichym zanieczyszczeniem i negatywnie wpływa na zdrowie ciała i umysłu

Technologia niezaprzeczalnie daje nam duży komfort. Jednak to, co zostało wymyślone, aby nam pomóc, niestety szkodzi naszemu zdrowiu.

 Zanieczyszczenie częstotliwością zajmuje 5 miejsce w rankingu Głównych Powodów Zachorowań:

1. nadmiar toksyn 

2. Niedożywienie witaminowe

3. Stres i nieregenerujący sen

4. Infekcje pasożytnicze

5. Zanieczyszczenie według częstotliwości

Ale jakie to będą częstotliwości?

Promieniowanie elektromagnetyczne jest dziś niezaprzeczalnie jednym z głównych źródeł zanieczyszczeń. Jednak pomimo tego, że jest niewidoczny i bezwonny, nie można lekceważyć jego szkodliwości dla zdrowia.

Codziennie jesteśmy narażeni na zanieczyszczenia częstotliwościowe, takie jak emisje radiowe i telewizyjne, komunikacja telefoniczna, Wi-Fi, podstacje energetyczne, instalacje elektryczne i ogólnie sprzęt elektroniczny.


 

W domu pola elektryczne pojawiają się w okablowaniu w ścianach i w zasilaczach.

Głównym problemem związanym z ekspozycją na pole elektryczne jest spadek produkcji melatoniny przez szyszynkę. Zatem bezpośrednią konsekwencją jest nieregenerujący sen. Fakt ten prowadzi do wielu innych komplikacji, takich jak ciągłe zmęczenie, zwiększone alergie, bezsenność i długotrwała depresja.

Pola magnetyczne

Pola magnetyczne są powszechnymi urządzeniami elektronicznymi i elektrycznymi, często spotykanymi w domach. Na przykład pralki, lodówki, kuchenki mikrofalowe, świetlówki, suszarki do włosów itp. Jak również  okablowanie i hydraulika.

Pomimo tego, że występuje wszędzie, nadmierna ekspozycja na pola elektromagnetyczne może powodować uczucie zmęczenia lub chronicznego zmęczenia, zmiany w zachowaniu, zaburzenia snu, fobie, depresję, utratę pamięci, a także bezpłodność, poronienia, uszkodzenia DNA, przedwczesne starzenie i raka między innymi .

Brudna elektryczność

Przewody elektryczne, wodno-kanalizacyjne, sama gleba i różne urządzenia przyczyniają się do tego rodzaju zanieczyszczeń, ponieważ wytwarzają rodzaj prądu stałego.

Według badań zanieczyszczenie to prowadzi do częstszego występowania cukrzycy, stanów lękowych, stwardnienia rozsianego, problemów z mięśniami i stawami, a nawet samobójstw.

Promieniowanie elektromagnetyczne

Promieniowanie elektromagnetyczne jest odpowiedzialne za większość zanieczyszczeń w organizmie. Urządzenia komórkowe, wszystkie technologie bezprzewodowe, takie jak modemy, routery Wi-Fi, telefony bezprzewodowe, Bluetooth, należą do tej kategorii. A także
różne nowoczesne urządzenia gospodarstwa domowego, anteny i wieże telekomunikacyjne i transmisyjne.

Jak promieniowanie elektromagnetyczne może być szkodliwe dla zdrowia?

Zanieczyszczenia elektromagnetyczne ingerują w nasz system bioelektryczny, indukując w ten sposób prądy elektryczne i pola oscylacyjne. W ten sposób zmiana ta tworzy nieprzyjazne środowisko na poziomie naszych komórek i ostatecznie wpływa na mózg, serce, układ krążenia, a także na cały organizm.

Promieniowanie elektromagnetyczne może nawet zmieniać DNA komórek i prowadzić do poważnych chorób, takich jak rak. W taki sposób, że Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wyznacza maksymalną wartość emisji, jaką mogą emitować anteny i urządzenia, aby uniknąć większych szkód dla zdrowia ludzkiego.

Nasilenie uszczerbku na zdrowiu spowodowanego promieniowaniem elektromagnetycznym zależy od częstotliwości i natężenia emitowanych fal, a także od czasu ekspozycji i odległości od źródła emisji.


Czy telefon komórkowy jest zły?

Każde promieniowanie elektromagnetyczne może być szkodliwe. Bardziej szkodliwe niż sam telefon komórkowy jest promieniowanie z zainstalowanych anten telefonicznych, aby działał.


Nie myśl, że telefon komórkowy nie powoduje szkód. Telefon komórkowy, nawet w stanie gotowości, jest w stałym kontakcie z najbliższą anteną. Chociaż promieniowanie jest niskie, najlepiej go unikać. Dokładnie na czas i odległość ekspozycji. Teraz, gdy telefon komórkowy jest używany podczas rozmowy, promieniowanie wzrasta.

Ale co zrobić, aby zmniejszyć szkody?

Można podjąć proste środki w celu złagodzenia szkód spowodowanych promieniowaniem wywołanym przez telefon komórkowy. Po pierwsze skróć czas rozmowy i ogranicz się tylko do tego, co niezbędne. Po drugie, spróbuj używać urządzenia z dala od ciała, używając zestawu głośnomówiącego i/lub słuchawek.

Jak chronić się przed zanieczyszczeniami częstotliwościami? 

 
Wiadomo, że pole elektromagnetyczne powyżej 435 mikrowatów na cm2 może podnieść temperaturę ciała, powodując między innymi oparzenia, wady rozwojowe płodu, zatrzymanie akcji serca.

Nie wiadomo, dlaczego nie prowadzi się więcej badań nad szkodliwym działaniem promieniowania, skoro interesy ekonomiczne i rozwój technologiczny przemawiają głośniej niż troska o jakość życia i samopoczucie.

Faktem jest, że przede wszystkim możemy wykorzystać technologię na naszą korzyść. Tak jak w przypadku terapii kwantowej z Quantec .


Quantec to technologiczna alternatywa dla diagnozy i leczenia dysharmonii fizycznych, psychicznych i emocjonalnych. Nie tylko identyfikuje problem, ale także koryguje wzorce nierównowagi, w tym spowodowane zbyt dużym promieniowaniem elektromagnetycznym. W ten sposób przywraca harmonię, spokój, zdrowie i dobre samopoczucie.

Terapia Kwantowa sprawdza, czy nie jesteś przeciążony falami elektromagnetycznymi, ładunkami elektrostatycznymi, metalami ciężkimi. Jak również, jeśli cierpisz z powodu ładunków toksycznych, promieniowania lub innych zakłóceń, które zmieniają Twój stan zdrowia.


Jestem Beata Dróżdż, dziękuję za dotychczasowe towarzystwo i zapraszam do wyruszenia w tę podróż w poszukiwaniu spełnionego życia! Proszę o odwiedzenie strony internetowej i portali społecznościowych, subskrybowanie kanału oraz pomoc w rozpowszechnianiu tego filmu i udostępnianiu integralnego zdrowia.

Skontaktuj się ze mną za pośrednictwem aplikacji

whatsApp +48 537222177

Beata Dróżdż

Zdrowie w sposób INTEGRALNY charakteryzuje się idealną równowagą pomiędzy UMYSŁEM a CIAŁEM. Szukam pełnego i zdrowego życia jako inspiracji i osobistego celu. Bioenergoterapeuta , Mistrz Reiki i Naturopata. Możesz śledzić mnie na stronie internetowej: https://shanti-quantec.pl/ Lub skontaktować się ze mną przez WhatsApp +48 537222177 - e-mail:terapie.shanti@interia.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl