MENU
Jesteś tutaj: Sklep Płyty Solne Kwantowy Panel Solny 24mce Terapia

Kwantowy Panel Solny 24mce Terapia

Kwantowy Panel Solny
Wymiary: 45 x 45 cm
z Terapią Kwantową na 24 miesiące.

Stan magazynowy: Stan magazynowy
  • Opis
  • Zapytaj o produkt
  • Poleć znajomemu

Opis

Panel solny

Można go zastosować jako pojedynczy panel na ścianę montowaną na profilach i podświetlaną od wewnętrznej strony by emitował jony ujemne lub zastować jako obraz lub lampę.

Kwantowe Panele i Płyty Solne, dzięki Najnowocześniejszej Technologii naszymi urządzeniami Quantec emitują Energię Uzdrawiającą, Energię Obfitości, Harmonii, Równowagi, Radości, Bezpieczeństwa, Młodości i Miłości.

Panele solne - zastosowanie:

  • W Prywatnych Domach: W prywatnych domach klienci korzystają z energii uzdrawiającej i energii harmonii rodzinnej, co przyczynia się do poczucia bezpieczeństwa, pomyślności, dobrostanu i spokoju w życiu codziennym.
  • W Hotelach: Właściciele hoteli korzystają z energii paneli solnych, aby stworzyć relaksującą atmosferę dla swoich gości. Dzięki temu nasi klienci czują się zrelaksowani i wypoczęci, co zwiększa ich chęć powrotu do naszego obiektu na kolejny wypoczynek.
  • W Przedszkolach: Dyrektorzy przedszkoli wykorzystują panele solne, aby nadawać harmonię, radość i równowagę, a także pozytywną energię przedszkolnym maluchom. Dzięki temu dzieci czują się dobrze w przedszkolu i chętniej współpracują w grupie.
  • W Bankach: Panele kwantowe w bankach emitują energię dobrobytu, obfitości finansowej oraz energię zaufania, co wpływa korzystnie na atmosferę i zaufanie klientów do instytucji finansowych.
  • W Terapii Kwantowej: Panele solne mają szerokie zastosowanie w terapii kwantowej. Podświetlane płyty solne, podgrzewane światłem od wewnątrz, emitują jony ujemne korzystne dla zdrowia. Kwantowe terapie pozwalają osiągać łatwo zamierzone cele, takie jak spokój, relaks, dobre zdrowie, pozytywne nastawienie do życia, łatwość radzenia sobie z przeciwnościami losu, harmonia emocjonalna, szczęście, obfitość finansowa, harmonia rodzinna oraz doskonałe zdrowie.

Nadawanie wibracji ustalane jest indywidualnie w zależności od życzeń i preferencji Klienta.

A wszystko to dzięki Fizyce Kwantowej - Nie ważne jak, ważne że działa!

https://solnewnetrze.pl//home,50,kwantowe_pomieszczenia.html

Zapytaj o produkt

Poleć znajomemu

Podobne produkty

Nasi klienci kupili także

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl